O firmie

   Firma Robot Partner Sp. z o.o. powstała w oparciu o trzech inżynierów. Przez lata gromadzone doświadczenie w zakresie projektowania i programowania maszyn oraz linii produkcyjnych było impulsem do rozpoczęcia samodzielnego działania w branży.

    Od początku jako właściciele firmy zajmowaliśmy się powierzonymi projektami. Z pomocą  dodatkowo zatrudnionych osób  realizujemy nasze koncepcje. Naszym celem jest utrzymanie kompaktowego i elastycznego zespołu z wysokim poziomem wiedzy inżynierskiej i doświadczeniem.  

     Nasza kadra to osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym, w różnych branżach. Zespoły robotyków, automatyków i konstruktorów, wspólnie opracowują zoptymalizowane rozwiązania aplikacji i technologii. Głównym celem naszej pracy jest wdrożenie najlepszego, pod kątem technicznym, jak i ekonomicznym, rozwiązania, spełniającego wszytskie wymagania naszych klientów. Pracownicy warsztatu wykonują konstrukcje spawane, zajmują się montażem maszyn, oprzyrządowaniem dla robotów oraz prefabrykacją szaf sterowniczych.

systempartner_silver_final.png

    W naszej pracy korzystamy z rozwiązań pozwlajacych nam na szybką i elastyczną obsługę projektów. Oprogramowanie SolidWorks, WSCAD oraz PCSchematic umożliwjają jednoczesnie prowadzenie złożonych projektów. Software do programowania i symulacji pracy robota, pozwala na sprawdzenie rozwiązania w środowisku 3D zanim jeszcze powstaną pierwsze rysunki produkcyjne. Wykonane maszyny i urządzenia testujemy pod kątem bezpieczeństwa mechanicznego i elektrycznego. 

     Prowadzimy biuro konstrukcyjne, oraz własną montażownię, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować nawet najtrudniejsze projekty. Jako firma specjalizujemy się w  realizowaniu złożonych i wymagających technicznie  aplikacji  z zakresu robotyzacji produkcji, budowy maszyn dedykowanych i optymalizacji produkcji. 

                          Dlaczego warto nam zaufać ?                   

  • Poufność i gwaranacja bezpieczeństwa 
  • Rzetelne i terminowe realizacje zleceń
  • Innowacyjne technologie i profesjonalizm