ul. Zawieprzycka 8m, Lublin 20-228

Company

Firma Robot Partner Sp. z o.o. powstała w oparciu o trzech inżynierów. Przez lata gromadzone doświadczenie w zakresie projektowania i programowania maszyn oraz linii produkcyjnych było impulsem do rozpoczęcia samodzielnego działania w branży.

Od początku jako właściciele firmy zajmowaliśmy się powierzonymi projektami. Z pomocą dodatkowo zatrudnionych osób realizujemy nasze koncepcje. Naszym celem jest utrzymanie kompaktowego i elastycznego zespołu z wysokim poziomem wiedzy inżynierskiej i doświadczeniem.

Nasza kadra to osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym, w różnych branżach. Zespoły robotyków, automatyków i konstruktorów, wspólnie opracowują zoptymalizowane rozwiązania aplikacji i technologii. Głównym celem naszej pracy jest wdrożenie najlepszego, pod kątem technicznym, jak i ekonomicznym, rozwiązania, spełniającego wszytskie wymagania naszych klientów. Pracownicy warsztatu wykonują konstrukcje spawane, zajmują się montażem maszyn, oprzyrządowaniem dla robotów oraz prefabrykacją szaf sterowniczych.

Partners