ul. Zawieprzycka 8m, Lublin 20-228

Firma

Firma Robot Partner Sp. z o.o. powstała w Lublinie w następstwie działań trzech inżynierów. Przez lata gromadzone doświadczenie w zakresie projektowania, budowy i programowania maszyn oraz linii produkcyjnych było impulsem do rozpoczęcia samodzielnego działania w branży.

Od początku jako właściciele firmy zajmowaliśmy się powierzonymi projektami. Z pomocą dodatkowo zatrudnionych osób realizujemy nasze koncepcje i wprowadzamy nowoczesne rozwiązania na rynek. Naszym celem jest utrzymanie kompaktowego i elastycznego zespołu, z wysokim poziomem wiedzy inżynierskiej i szerokim doświadczeniem.

Nasza kadra to osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym, w różnych branżach. Zespoły robotyków, automatyków i konstruktorów, wspólnie opracowują zoptymalizowane rozwiązania aplikacji zrobotyzowanych i technologii produkcji. Głównym celem naszej pracy jest wdrożenie najlepszego, pod kątem technicznym, jak i ekonomicznym, rozwiązania. Niezwykle istotną kwestią jest spełnienie wszystkich wymagań naszych klientów. Pracownicy warsztatu wykonują konstrukcje spawane, zajmują się montażem maszyn, oprzyrządowaniem dla robotów oraz prefabrykacją szaf sterowniczych.

Partnerzy