Aktualności

 

22.11.2017

 

DREMA POZNAŃ - 11-14 września 2018 

 

Zapraszamy na: "Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA". Spotkajmy się w wrześniu w Poznaniu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych robotyzacją produkcji, na stoisko Techvitas Polska, pawilon 6, stanowisko numer 23. 

 

22.11.2017

Tytan KUKA 

Podczas V spotkania partnerów i integratorów KUKA w Katowicach zostały wręczone nagrody Tytanów KUKA, nasza firma została wyróżniona nagrodą w kategorii Debiut Roku - za dynamiczne wejście w świat robotyki z KUKA.

21.07.2017

Nakładanie powłok 

Wraz z firmą Pro-System, przeprowadziliśmy testy systemu nakładania powłok ochronnych, klejów i uszczelnień. Układ przystosowany jest do pracy z robotem przemysłowym. System pozwala na integrację bezpośrednio na kiści robota lub jako stała końcówka robocza z podaniem detalu pod dyszę dozownika.

15.03.2016

Projekt UE 

Podjęliśmy działania na rzecz stworzenia multi-funkcyjnego stanowiska zrobotyzowanego do celów badawczych. Wyposażenie stanowiska  pozwoli na prowadzenie  testów w zakresie spawania, szlifowania, polerowania, frezowania, szybkiego montażu. 

01.03.2016

Nowa siedziba

Zmiana siedziby firmy z ul. Bursaki 6H na Al. W. Witosa 3 w Lublinie. Obecnie posiadamy halę montażową o powierzchni 300mkw oraz zaplecze socjalno/biurowe o powierzchni 160mkw. 

29.01.2016 

Kolejny krok

Firma zakupiła urządzenia do przemysłowego spawania tworzyw sztucznych firmy Leister.  Odbyte szkolenia dają nam dobry start. W celu zdobycia doświadczenia przez najbliższy miesiąc bedziemy prowadzić testy urządzeń. Planujemy wykonać połaczenia spawane PP i PVC, następnie poddać je zniszczeniu.  Zakup ten jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie z przemysłu spożywczego i chemicznego. 

                          Dlaczego warto nam zaufać ?                   

  • Poufność i gwaranacja bezpieczeństwa 
  • Rzetelne i terminowe realizacje zleceń
  • Innowacyjne technologie i profesjonalizm