ul. Zawieprzycka 8m, Lublin 20-228

Robotyzacja Bydgoszcz

Automatyka przemysłowa i robotyzacja to dziedziny, które odgrywają kluczową rolę w przemyśle. W skrócie, automatyka przemysłowa to zautomatyzowane sterowanie i regulacja procesów zachodzących w przemyśle, co pozwala na automatyzację produkcji i optymalizację procesów produkcyjnych. Robotyzacja natomiast odnosi się do automatyzacji prac manualnych przez zastosowanie robotów przemysłowych, które zastępują pracę człowieka. Te dziedziny nie tylko przyspieszają proces produkcji, ale także poprawiają jego jakość oraz minimalizują błędy ludzkie. W dzisiejszych czasach automatyka przemysłowa oraz robotyzacja są coraz bardziej popularne w przemyśle i już teraz są kluczowym elementem w rozwijaniu nowych technologii.

Przedsiębiorstwo Robot Partner Sp. z o.o zostało założone przez trzech ambitnych inżynierów, którzy postanowili przewrócić do góry nogami przemysłowe rozwiązania poprzez projektowanie, konstruowanie i programowanie maszyn i linii produkcyjnych z niespotykaną precyzją. Nadal wciąż stanowimy zespół ekspertów w dziedzinie robotyki, automatyki i projektowania, dla których dostarczanie zoptymalizowanych rozwiązań klientom jest priorytetem.

Nasze cele są ambitne, a nasi pracownicy wykorzystują swoją wiedzę z różnych branż, aby tworzyć unikalne produkty, które wyróżniają nas na rynku. Od samego początku jako właściciele firmy angażowaliśmy się w powierzone projekty. Teraz, z pomocą naszych nowych pracowników, realizujemy nasze koncepcje i wprowadzamy nowoczesne rozwiązania na rynek. Naszym celem jest utrzymanie kompaktowego, elastycznego zespołu, którego charakteryzuje wysoki poziom wiedzy inżynierskiej i szerokie doświadczenie.

Nasz personel składa się z pracowników o bogatym doświadczeniu zawodowym, którzy pracowali w różnych branżach. Zespoły robotyków, automatyków i projektantów współpracują, aby opracowywać zoptymalizowane rozwiązania w zakresie aplikacji zrobotyzowanych i technologii produkcji. Naszym głównym celem jest wdrożenie rozwiązań o najlepszej jakości technicznej i ekonomicznej. Spełnienie wymagań naszych klientów jest dla nas kluczowe. Nasi warsztatowcy zajmują się konstrukcjami spawanymi, montażem maszyn, tworzeniem przyrządów do robotów i prefabrykacją szaf sterowniczych.

Partnerzy