ul. Zawieprzycka 8m, Lublin 20-228

Robotyzacja Kraków

Firma Robot Partner Sp. z o.o., założona w Lublinie przez trzech inżynierów, ma na celu dostarczanie nowoczesnych rozwiązań i optymalnych aplikacji z zakresu robotyki. Posiadamy elastyczny zespół doświadczonych specjalistów z bogatą bazą wiedzy gromadzonej przez lata w zakresie projektowania maszyn, programowania i budowy linii produkcyjnych. Nasze cele są ambitne - nasi pracownicy wykorzystują swoją wiedzę z różnych branż do tworzenia unikalnych produktów, które wyróżniają nas na rynku.

Od początku jako właściciele firmy zajmowaliśmy się powierzonymi projektami. Z pomocą dodatkowo zatrudnionych osób realizujemy nasze koncepcje i wprowadzamy nowoczesne rozwiązania na rynek. Naszym celem jest utrzymanie kompaktowego i elastycznego zespołu, z wysokim poziomem wiedzy inżynierskiej i szerokim doświadczeniem.

Nasza kadra to osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym, w różnych branżach. Zespoły robotyków, automatyków i konstruktorów, wspólnie opracowują zoptymalizowane rozwiązania aplikacji zrobotyzowanych i technologii produkcji. Głównym celem naszej pracy jest wdrożenie najlepszego, pod kątem technicznym, jak i ekonomicznym, rozwiązania. Niezwykle istotną kwestią jest spełnienie wszystkich wymagań naszych klientów. Pracownicy warsztatu wykonują konstrukcje spawane, zajmują się montażem maszyn, oprzyrządowaniem dla robotów oraz prefabrykacją szaf sterowniczych.

Wykorzystując zalety profesjonalnej automatyki przemysłowej, jesteśmy w stanie realizować złożone koncepcje przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności w dostosowywaniu się do sytuacji. Dzięki szybkiemu wdrożeniu kompaktowego zespołu, Robot Partner zapewni wam wysoki stopień doświadczenia i wiedzy inżynierskiej. Ta zwinność pozwala nam szybko wprowadzać na rynek nowoczesne rozwiązania i optymalizować procesy w całym łańcuchu produkcji.

Partnerzy