ul. Zawieprzycka 8m, Lublin 20-228

Robotyzacja Poznań

Automatyka przemysłowa i robotyzacja to dziedziny, które coraz szybciej rozwijają się na całym świecie. Za ich pomocą tworzy się rozwiązania, które umożliwiają automatyzację procesów produkcyjnych i magazynowych oraz zwiększają jakość i skuteczność pracy. Jednym z najważniejszych aspektów technologii przemysłowej jest kontrola procesów i urządzeń. Dzięki robotyzacji i automatyzacji firma może zredukować koszty produkcji, pracownicy zaś będą mogli skupić się na bardziej skomplikowanych zadaniach. W dzisiejszych czasach, gdy konkurencja na rynku jest bardzo duża, inwestycja w automatykę przemysłową i robotyzację jest kluczowa dla zachowania konkurencyjności na rynku.

Przedsiębiorstwo Robot Partner Sp. z o.o zostało założone przez trzech ambitnych inżynierów, którzy postanowili przewrócić do góry nogami przemysłowe rozwiązania poprzez projektowanie, konstruowanie i programowanie maszyn i linii produkcyjnych z niespotykaną precyzją. Stanowimy profesjonalny zespół ekspertów w dziedzinie robotyki, automatyki i projektowania, dążących do dostarczania naszym klientom zoptymalizowanych rozwiązań, które w pełni spełnią ich wymagania.

Nasze cele są ambitne, a nasi pracownicy korzystają ze swojej szerokiej wiedzy branżowej, aby tworzyć unikalne produkty, które wyróżniają nas na rynku. Od samego początku jako właściciele firmy osobiście zaangażowani byliśmy w realizację powierzonych projektów. Wraz z naszym rosnącym zespołem realizujemy nasze koncepcje i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania na rynek. Naszym celem jest utrzymanie profesjonalnego, elastycznego zespołu, charakteryzującego się wysokim poziomem wiedzy technicznej i bogatym doświadczeniem.

Nasz personel to wykwalifikowane osoby z długim doświadczeniem zawodowym, pracujące w różnych branżach. Zespoły robotyków, automatyków i projektantów wspólnie opracowują zoptymalizowane rozwiązania dla aplikacji zrobotyzowanych i technologii produkcji. Naszym głównym celem jest wdrożenie technicznie i ekonomicznie najlepszego rozwiązania. Spełnienie wymagań klientów jest dla nas priorytetem. Nasi pracownicy warsztatu specjalizują się w konstrukcjach spawanych, montażu maszyn, oprzyrządowaniu dla robotów oraz prefabrykacji szaf sterowniczych.

Partnerzy